top of page

AC Dobíjecí stanice
Enelion

 

Hledáte AC dobíjecí stanici pro domácí či komerční dobíjení? Z našeho portfolia dobíjecích stanic značky Enelion si jistě vyberete vhodné řešení. Nabízíme dobíjecí stanice standartu Wallbox či elegantní sloupkové řešení. 

 

Enelion Lumina
Alpitronic Hypercharger 200-400

DC Dobíjecí stanice
Alpitronic Hypercharger

 

Hledáte nejrychlejší DC dobíjecí stanici  na trhu?Alpitronic Hypercharger je ta správná volba!
Moderní modulární technologie dokáže zajistit dobíjecí výkon od 50 kW do 400 kW v kompaktním těle Hypercharger. J
ako jediní v České republice disponujeme stálými skladovými zásobami této technologie. 


 

Enelion Energy Guard

Dynamické řízení
výkonu Enelion

 

Dynamické řízení výkonu dobíjecí stanice s budovou je nedílnou součástí dobíjecího procesu. Dozvěďte se více o řešení řízení výkonu Enelion, které je vhodné jak pro jednotlivou dobíjecí stanici, tak pro řetězec i několika desítek dobíjecích stanic.

 

Řídící jednotka
EVSol management

 

Dynamické řízení výkonu dobíjecí stanice s budovou je nedílnou součástí dobíjecího procesu. Dozvěďte se více o našem řešení řízení výkonu, které je vhodné jak pro jednotlivou dobíjecí stanici, tak pro řetězec i stovek dobíjecích stanic včetně komunikace s MaR, FVE či velkokapacitním bateriovým uložištěm.

EVSol Management
Langmatz

Prefabrikované základy Langmatz
 

Langmatz prefabrikované plastové základy pod dobíjecí stanice poskytnou srovnatelnou stabilitu a spolehlivost konstrukce, ale současně celou řadu výhod, kterými betonové alternativy nedisponují.Langmatz prefabrikovaný základ je vhodný pro téměř všechny typy AC nebo DC dobíjecích stanic a umožňuje snadnou výměnu staré stanice za novou bez nutnosti měnit celý základ a dalších stavebních prací. Vestavěné výškové vyrovnání krytu základu je ideální pro instalace na nerovném terénu.

 

FVE Carport

PORT
 

EV Solutions představuje náš první solární

carport, který využívá modulární

konstrukce a systém spojovacích prvků pro montáž

fotovoltaických panelů.

Modulární konstrukce zaručuje variabilitu, vysokou nosnost, a rychlou montáž. PORT představuje jednoduché řešení zastřešení parkovacích stání s

možností praktického využití.

bottom of page