top of page
AC Dobíjecí stanice
Enelion

 
Hledáte AC dobíjecí stanici pro domácí či komerční dobíjení? Z našeho portfolia dobíjecích stanic značky Enelion si jistě vyberete vhodné řešení. Nabízíme dobíjecí stanice standartu Wallbox či elegantní sloupkové řešení. 

 
1920x1280_lumina_brick_wall_www_v1.png
untitled.3.jpg
DC Dobíjecí stanice
Alpitronic Hypercharger

 
Hledáte nejrychlejší DC dobíjecí stanici  na trhu?Alpitronic Hypercharger je ta správná volba!
Moderní modulární technologie dokáže zajistit dobíjecí výkon od 50 kW do 400 kW v kompaktním těle Hypercharger. J
ako jediní v České republice disponujeme stálými skladovými zásobami této technologie. 


 
eeg_v1_camera_raw2x.jpg.webp
Dynamické řízení
výkonu Enelion

 
Dynamické řízení výkonu dobíjecí stanice s budovou je nedílnou součástí dobíjecího procesu. Dozvěďte se více o řešení řízení výkonu Enelion, které je vhodné jak pro jednotlivou dobíjecí stanici, tak pro řetězec i několika desítek dobíjecích stanic.

 
Řídící jednotka
EVSol management

 
Dynamické řízení výkonu dobíjecí stanice s budovou je nedílnou součástí dobíjecího procesu. Dozvěďte se více o našem řešení řízení výkonu, které je vhodné jak pro jednotlivou dobíjecí stanici, tak pro řetězec i stovek dobíjecích stanic včetně komunikace s MaR, FVE či velkokapacitním bateriovým uložištěm.
untitled.14.jpg
untitled.10.jpg
Prefabrikované základy Langmatz
 
Langmatz prefabrikované plastové základy pod dobíjecí stanice poskytnou srovnatelnou stabilitu a spolehlivost konstrukce, ale současně celou řadu výhod, kterými betonové alternativy nedisponují.Langmatz prefabrikovaný základ je vhodný pro téměř všechny typy AC nebo DC dobíjecích stanic a umožňuje snadnou výměnu staré stanice za novou bez nutnosti měnit celý základ a dalších stavebních prací. Vestavěné výškové vyrovnání krytu základu je ideální pro instalace na nerovném terénu.

 
bottom of page