top of page

Náš příběh
 

EV Solutions s.r.o. vzniklo v roce 2017 za účelem rozvoje elektromobility, budování dobíjecí infrastruktury a poskytnutí servisní činnosti dobíjecích technologií. 

 

Byli jsme u instalací prvních veřejných rychlodobíjecích stanic v České republice a poskytovali poradenství pro další rozvoj nového technologického segmentu. 

 

Mezi prvními jsme na český trh uvedli ultrarychlé dobíjecí stanice Alpitronic Hypercharger, které dominují na poli technologie dobíjecích stanic ve střední Evropě. 

 

V dynamicky rozvijícím se oboru elektromobility jsme se stali uznávanými odborníky na instalace, servis a provoz dobíjecích technologií a získali si důvěru zákazníků jako jsou Pražská energetika, a.s., E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o., ČEZ, a.s., Siemens s.r.o., ŠKODA AUTO, a.s. a jiných energetických, technologických či automotive firem.

 

Aktuálně za sebou máme vyšší stovky instalací DC a AC dobíjecích stanic. V roce 2023 jsme pro 

E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. instalovali nejvýkonnější dobíjecí stanici v České republice

Alpitronic Hypercharger o výkonu 400 kW!

Týmová práce

Reference
 

Mezi naše zákazníky patří široká škála energetických, technologických a automotive firem, které působí na poli elektromobility – Pražská energetika, a.s.,
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o.,
ČEZ, a.s., Siemens s.r.o., ŠKODA AUTO, a.s.
a mnoho dalších. 

 

Alpitronic Hypercharger 300 kW

Kompletní dodávka
a montáž dobíjecích
stanic na klíč

 

Máte zájem o vybudování dobíjecí stanice a souvisejících služeb? Postaráme se o dodávku dobíjecí technologie, instalaci, zprovoznění, zaškolení obsluhy a následný servis.

Vývoj vlastních
produktů

 

V EV Solutions se také zaměřujeme na zdokonalování dobíjecích technologií, vývoj vlastních produktů jako jsou chytré přenosné dobíjecí kabely, řídící jednotky dynamického řízení výkonu včetně vlastního softwaru. 

Kreativní proces
Voltmetr

Neustále rozšiřujeme
náš tým

 

Aktuálně hledáme posilu na pozici Elektrikář/ka, Požadujeme vyhlášku 50/250, zručnost, zodpovědnost, chuť pracovat a časovou flexibilitu. Nabízíme benefity jako služební vůz i pro soukromé účely, služební telefon, notebook či 13. plat! Pokud tě naše nabídka zaujala určitě nás kontaktuj. 

 

bottom of page