1/1

EV Solutions s.r.o. byla založena počátkem roku 2017 jako logický důsledek technologického vývoje posledních let.

 

Zabýváme se nejen elektromobily a jejich nabíjením, ale také alternativními zdroji energie

a možnosti využití elektřiny jako paliva.

To vše prostřednictvím vlastního know-how a spolupráce s odborníky v oboru.

 

Nabízíme nabíjecí řešení z nabíjecích kabelů FLEET CABLE, AC nabíjecích stanic,

DC rychlonabíjecí stanice, fotovoltaické systémy, akumulace energie prostřednictvím jednotek pro bateriové úložiště nebo mobilních nabíjecích stanic a nabíjecích HUBů.

 

To jsou některé z mnoha činností, které naše společnost dělá.

 

Jsme hlavním dovozcem, dodavatelem a jediným oficiálním servisním partnerem rychlonabíjecích stanic Alpitronic Hypercharger. V roce 2021 jsme se stali hlavním partnerem AC dobíjecích stanic polské značky Enelion v České republice.

 

Mezi naše největší zákazníky patří dodavatel energií PRE Pražská energetika, as, nebo technologický gigant Siemens sro.

 

EV Solutions, vytváříme nabíjecí řešení přímo pro vás!

Dobíjecí stanice Hypercharger
Dobíjecí stanice Hypercharger

Kompletní dodávka a montáž nabíjecích stanic na klíč

Máte zájem o vybudování dobíjecí stanice a související služby včetně zveřejnění stanice v mapách poskytovatelů služeb elektromobility a zpoplatnění dobíjení pro veřejnost?

Postaráme se o dodávku stanice, instalaci, zprovoznění, zaškolení obsluhy a následný servis.

300+

Mezi naše služby patří

 

Energetické audity domácností a firemPříprava podkladů pro dotační řízení a exekuci dotace jako celkuProdej a dodávka nabíjecího hardwaru včetně nástěnných boxů a nabíjecích stanicInstalace nabíjecího hardwaruVýkopové a instalační práce od pokládky kabelů až po speciální betonové stojanyVýroba, dodávka a montáž trafostanicDodávka a montáž fotovoltaického systému a bateriových zásobníkůVýroba nabíjecích kabelů pro nabíjení elektromobilů včetně redukcí a prodlužovačekSoftwarová implementace pro vzdálené monitorování dealerství včetně bezpečnostních kamer

a senzory

Nová zelená úsporám
Nová zelená úsporám

Pomůžeme vám s žádostí o dotaci!V rámci nového dotačního programu zelená úsporám můžete zažádat o dotační bonus na pořízení až dvou dobíjecích míst pro Váš rodinný nebo bytový dům.Využijte našich profesionálních služeb a my Vám dodáme kompletní dobíjecí technologii, provedeme montáž a zprovoznění, vystavíme revizní zprávu, a také za Vás podáme žádost o dotaci!Pro více informací kontaktujte našeho specialistu.